Kodėl verta savanoriauti maisto banke?

2017-05-03

 Kodėl verta savanoriauti maisto banke?

Savanoriaudamas „Maisto banko“ akcijoje susipažįsti su naujais žmonėmis, ugdai bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Savanoriaudamas padedi kitiems žmonėms ir jauti dvasinį džiaugsmą.

Vakarė, I a klasė

Savanorystė padeda susirasti naujų draugų arba juos naujai atrasti. Tai puiki galimybė bendrauti su kitais ir juos priimti. Savanoriaudamas darai gerą darbą, kuris tave patį daro laimingu.

Urtė, I a klasė

Savanorystė – idealus laisvalaikio praleidimo būdas. Gali susirasti naujų draugų ir bendradarbiauti su kitais žmonėmis.

Irma, I a klasė

Savanoriaudamas „Maisto banke“ patobulini savo asmenines savybes, tokias kaip kruopštumas, nuoširdumas, dėmesingumas, užuojauta, taip pat ugdai savo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, įgyji naujos patirties, kuri bus naudinga ateityje.

Ugnė, I a klasė

Savanoriaudamas išeini iš komforto zonos, pamatai savo stipriąsias ir silpnąsias puses, ugdaisi gebėjimą padėti kitiems žmonėms.

Ignas, II a klasė

Galimybė prisidėti prie savanoriškos ir kitiems padedančios veiklos suteikia daug džiaugsmo ir puikių emocijų. Gera pamatyti įvairaus amžiaus žmones, kurie dosniai aukoja maisto produktus stokojantiems

Dovilė, III a klasė

Man pats gražiausias dalykas savanoriaujant „Maisto banke“ – tai pamatyti aukojančias šeimas, nes šie tėveliai gerą pavyzdį savo vaikams parodo ne žodžiais, o gerais darbais.

Eglė, IV e klasė