Juliaus Janonio gimnazijos vertybės

2013-06-09

Dienraštis "Respublika" kartu su "Zonta International" septintus metus organizuoja "Respublikos nacionalinių vertybių rinkimus". Šiais metais prie projekto prisijungė ir VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ.
Birželio 9 dieną Vilniuje apdovanota ir Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė. Žmogaus amžininko kategorijoje nominantu tapo Jonas Krivickas, lietuvių kalbos mokytojas, muziejininkas, kraštotyrininkas, Šiaulių miesto garbės pilietis. Nominantą pasiūlė – lietuvių kalbos mokytoja, Daiva Norvaišaitė.
Kategorijoje daiktas – objektas, garsinantis Lietuvą – istorinė Lietuvos gimnazija – Juliaus Janonio gimnazija. Gimnaziją, kaip vertybę pasiūlė III f gimnazinės klasės mokinės Rugilė Razminaitė ir Urtė Vaitiekūnaitė, joms padėjo istorijos mokytoja – Elvyra Rickevičiūtė. Komisija džiaugėsi, kad mokiniai taip pat pastebi Lietuvos vertybes ir jas puoselėja.
Buvo padėkota visiems parašiusiems ir atsiuntusiems į "Respubliką" savo pasiūlytą Nacionalinę vertybę, padėkota komisijai už nuveiktą didelį darbą renkant 7 nominantus iš daugiau nei 40 pasiūlytųjų.

Muziejaus vadovė
Roberta Saudargytė