2017 m. mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) nacionalinė mugė

207-05-09


2017 m. mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) nacionalinė mugė

Šiemet moksleiviai iš visos Lietuvos įkūrė beveik 200 bendrovių, iš kurių buvo atrinkti 44 stipriausi startuoliai, kurie savo produktus pristatė Vilniuje,  prekybos ir pramogų centro „Ozas“ lankytojams. Labai džiaugiamės, kad mes,   MMB „Best Case 4 You“ buvome pakviesti į šią mugę ir buvome apdovanoti už geriausią komandos įvaizdį, o mūsų komandos narei Godai Katkutei suteikta galimybė gauti 3 mėnesių nemokamus mokymus.

 Ką gamina ir parduoda mokiniai? Produkcija – pati įvairiausia: šilumą sugeriantys plieno kamuoliukai gėrimams vėsinti, šviestuvai, pagaminti iš kompiuterių ekranų, tapatybės patvirtinimo vaizdo skambučiu sistema, vienetinio viršelio užrašinė skubantiems, dekoracijos namams iš nedepozitinės taros, guminiai išmaniųjų telefonų dėklai, puošti grafinių piešinių lipdukais –  tik dalis moksleivių mokomųjų bendrovių (MMB) siūlomų įsigyti produktų.
 „Lietuva – šalis, kur viską padaryti gali pats. Jūsų maži darbai yra padaryti taip nuoširdžiai ir gerai, kaip galite šiandien, o ateityje padarysite dar geresnių ir didesnių darbų, kurie jums įdomūs“, - Vilniuje susirinkusius jaunuosius verslininkus sveikino verslininkas Vladas Lašas.

 Pirmoji „Junior Achievement“ MMB Lietuvoje buvo įsteigta dar 1993 m. Mes jaunieji verslininkai ne tik susipažįstame su verslu, tačiau ir realiai sužinome kaip jis veikia - nuo verslo idėjos brandinimo, verslo plano kūrimo ir akcijų išpirkimo iki produktų sukūrimo, pardavimo ir dividendų išsidalijimo. Sužinojome, kad šiais mokslo metais realaus verslumo mokėsi 1 137 mokiniai iš 90 mokyklų, 42 miestų ir miestelių.

 „Junior Achievement“ - pasaulinis tinklas, veikiantis per 120 šalių visame pasaulyje, 1919 m. kelių verslininkų iniciatyva įkurtas JAV. Šiandien „Junior Achievement“ - didžiausias finansinio raštingumo, pasirengimo karjerai ir verslumo ugdymo programų tiekėjas Europoje, pasižymintis žinių pritaikymu praktikoje.

MMB „Best Case 4 You“ prezidentas Eividas Augustinas Grinius