Sveiki atvykę į Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos tinklalapį!

Įrašykite, ko ieškote:

I klasių gimnazistams
 

2014 m. rugpjūčio 27 d. (trečiadienį) nuo 10.00 iki 15.30 val.

I klasių mokiniams organizuojama vienos dienos stovykla „Pažink gimnaziją“.

Pradžia 10.00 val. gimnazijos aktų salėje.

Lauksime Tavęs pasirengusio žaisti, atlikti įvairias užduotis, bendrauti su savo klasės draugais,

susipažinti su klasės vadovu.

Prašymai:
laisvalaikio apranga (gali tekti pasėdėti ant grindų),
• sumuštinis sau ir draugui bendram klasės pietų stalui,
• gera nuotaika


Lauksime Jūsų!
Organizatoriai

 

 

Suformuotos 2014-2015 m. m. I gimnazijos klasės


I a klasė

Klasės vadovė Aurelija Šmitienė

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

1

Aleksa Gytis

2

Baracevičius Ainas

3

Bružas Mindaugas

4

Burkevičiūtė Inesa

5

Dambrauskas Robertas

6

Danielaitytė Beatričė

7

Gasperavičiūtė Gabija

8

Gedmontaitė Jovilė

9

Gendvilas Vincentas

10

Grabauskaitė Vaiva

11

Grigaliūnas Gvidas

12

Gužauskaitė Gintarė

13

Ivanauskas Aivaras

14

Jakuška Justas

15

Jurevičiūtė Toma

16

Kavaliauskaitė Augustė

17

Kriščiūnaitė Lukrecija

18

Liaudanskytė Gabija

19

Lukjančukaitė Gerda

20

Lukoševičius Ernestas

21

Mačiulis Tautvydas

22

Mačiulytė Aistė

23

Markevičiūtė Martyna

24

Masalskytė Gabrielė

25

Mickutė Akvilė

26

Milašiūtė Karolina

27

Rutkauskaitė Dovilė

28

Šablinskaitė Grantė

29

Vasiliauskaitė Andrėja

30

Zochrabovaitė Sandra

 

I b klasė

Klasės vadovė Svetlana Kaleinikova

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

1

Balčiūnaitė Airida

2

Benediktavičius Dominykas

3

Charčenko Diana

4

Daukšaitė Elena

5

Daunys Kristupas

6

Grinius Eividas Augustinas

7

Ivaškevičiūtė Marija

8

Jagrytė Samanta

9

Janušauskytė Ignė

10

Jurgelionis Gustas

11

Katiliūtė Rugilė

12

Klabytė Rugilė

13

Koržanovaitė Marija

14

Laurutis Aurelijus

15

Lileikis Marijus

16

Nausėdas Aurimas

17

Perednytė Dovilė

18

Pliuskutė Akvilė

19

Račkauskaitė Kornelija

20

Raubaitė Laura

21

Rimkevičius Domas

22

Rimkus Gabrielius

23

Samuilytė Ana Liza

24

Šalkauskaitė Ieva

25

Šileikaitė Ieva

26

Urbelytė Deimantė

27

Varvolis Kasparas

28

Žernytė Gabija

29

Žičkutė Justina

30

Žilinskaitė Patricija

 

  I c klasė

Klasės vadovė Gražina Prelgauskienė

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

1

Ališauskaitė Dovilė

2

Aluzaitė Gabija

3

Ambrazas Ignas

4

Barauskaitė Fausta

5

Biknevičiūtė Kamilė

6

Dabravolskaitė Lina

7

Dambrauskas Osvaldas

8

Dovydaitis Tadas

9

Dryža Deividas

10

Gužauskas Robertas

11

Juozelėnas Timotiejus

12

Kliminskas Vilius

13

Laurinavičiūtė Aistė

14

Lionaitė Orinta

15

Makaras Gabrielius

16

Norkutė Kamilė

17

Osvaldas Steponavičius

18

Pavliuščenko Karolis

19

Račiūtė Justė

20

Rumbauskaitė Iveta

21

Simonaitytė Reda

22

Stešova Kristina

23

Šulcaitė Laura

24

Taralytė Gabija

25

Tarasevičiūtė Beatričė

26

Urbietytė Kamilė

27

Vaicekauskaitė Gabija

28

Vaišvilaitė Žaneta

29

Viktorovas Danielius

30

Volbikas Rolandas

 

I d klasė

Klasės vadovė Irena Šaulytė

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

1

Adomavičiūtė Gabrielė

2

Auškalnytė Brigita

3

Dambrauskaitė Aistė

4

Daukšaitė Toma

5

Dukavičiūtė Gerda

6

Gasiūnas Gediminas

7

Gelažytė Austėja

8

Ivanovas Ugnius

9

Jankevičius Nedas

10

Juozaitytė Vaidilė

11

Juškytė Kamilė

12

Kmitas Karolis

13

Labanauskas Justas

14

Lesiuk Tadas

15

Melinytė Vaiva

16

Mendelytė Patricija

17

Ožinskaitė Dominyka

18

Ožinskas Rokas

19

Poškevičiūtė Eglė

20

Razanovaitė Dominyka

21

Savickaitė Giedrė

22

Stankevičiūtė Žaneta

23

Strelcovaitė Austėja

24

Šaučikovaitė Aleksandra

25

Šeštokaitė Ugnė

26

Šterkel Kristofer

27

Šunauskaitė Goda

28

Valavičiūtė Augustė

29

Veliulis Jonas

30

Vilius Narkūnas

 

 I e klasė

Klasės vadovė Gitana Beleckienė

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

1

Banevičius Ignas

2

Barkutė Vestina

3

Butvilaitė Berta Rėja

4

Čėsnaitė Kamilė

5

Danilovaitė Erika

6

Gruzdaitė Rosita

7

Ivoškevičiūtė Urtė

8

Jakaitytė Rosita

9

Kesiarauskas Šarūnas

10

Krivickaitė Kamilė

11

Kulikauskaitė Ieva

12

Martinaitytė Vilija

13

Misiūnas Jonas

14

Norkutė Arneta

15

Petkevičiūtė Rūta

16

Petkus Vinordas

17

Petrauskaitė Samanta

18

Plienytė Viktorija

19

Ratkus Dominykas

20

Saunorius Titas

21

Savickas Gustas

22

Semonavičiūtė Agnė

23

Stancikaitė Liuda

24

Šeputytė Austė

25

Šimkūnaitė Dominyka

26

Šimkūnas Ignas

27

Tamutytė Ligita

28

Urbaitytė Goda

29

Varnagiris Augustinas

30

Žičkus Daumantas

 

 

Dėl priešmokyklinio ugdymo grupių, klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus vidurkio pagal vykdomas ugdymo programas nustatymo bendrojo ugdymo mokyklose 2014-2015 mokslo metais

Dėl Šiaulių miesto savivaldybės  tarybos 2009 m sausio 29d. sprendimo nr. T-17 “Dėl mokyklų aptarnaujamų teritorijų” pakeitimo

Dėl Šiauliu miesto savivaldybės tarybos 2009. Lapkričio 20d. sprendimo Nr.T-362 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų komplektavimo tvarkos aprašo patvirtinimo” pakeitimo

PRIĖMIMO Į ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos ir Šiaulių „Juventos" progimnazijis bendradarbiavimo sutartis